Get Adobe Flash player

Cisza !

Na blogu cisza…. gdyż u nas tez cisza z napadami.

cbd, dieta ketogenna

cbd, dieta ketogenna

Własnie mija 10 miesięcy od kiedy nie mamy napadów. Obecnie Robert jest na olejku cbd. Na nasze zawówienie Canabigold dostarcza i produkuje nam 2% olejek CBD. Obecnie podajemy 5-6ml na dobę. Refundację za olej dostajemy z Fundacji Polacy Polakom za co z tym miejscu chciałbym bardzo podziękować Dodatkowo Robert jest na diecie Keto (już 3 rok). Dieta tak bardzo przypadła nam do gustu że sami nawet czasami z niej korzystamy:) Obecnie dzięki osobom które podzieliły się z nami 1% intensywnie Roberta rehabilitujemy.Pomimo braku napadów walka trwa, ponieważ padaczka poczyniła ogromne spustoszenie w jego organizmie. Robert mimo codziennej rehabilitacji jest cały czas dzieckiem leżącym, na szczęście odkąd nie ma napadów zaczął robić postępy, samodzielnie trzyma butelkę, nawiązuje kontakt, śmieje się, dość długo skupia wzrok i uwagę, coraz lepiej chwyta i utrzymuje przedmioty w dłoni, posadzony z podparciem jest w stanie chwilę siedzieć. Niemniej jednak przed nami jeszcze wiele lat intensywnej różnorodnej rehabilitacji. 

W wielkim optymizmem patrzymy w przyszłość. Jako rodzina radzimy sobie znakomicie i prowadzimy bardzo intensywne życie poza kwestia choroby.

Jako że wiele nam się udało Justyna założyła grupę wsparcia dla rodziców dzieci niepełnosprawnych. Spotkania odbywają się o 19 w co drugi poniedziałek w fundacji Adaptacja ul. Chylonśka 217.